АдресЛьвовская область, г. Трускавец, ул. Дрогобычская, 7
Телефон+38(097) 365-4-365 | +38(095) 365-0-365

Бронирование номера

Отзывы

Поделитесь с нами своими эмоциями, напишите откровенно о своих впечатлениях в туре. Администрация отеля Вам будем очень благодарна. Вместе мы сделаем тур еще лучше.

Русский

Добавить отзыв

Все дуже організовано, всі дуже привітні, все смачно та все зручно. Мені та моїй донці все сподобалося. Вдячні за гостинність. Бажаємо вашому готелю процвітання, а працівникам та керівникам здоров'я і достатку.
Восхищены работой гида Николая Ивановича! Длительная поездка в Мукачево пролетела, как один миг! Очень интересный человек, обладающий позитивом, огромной харизмой, тонко чувствующий аудиторию, психологически настроенный на каждого слушателя! Всем сотрудникам отеля благодарность за то, что обеспечили приятный отдых, хорошие условия проживания, ненавязчивый (в хорошем смысле) сервис и массу позитивных впечатлений! Обязательно приедем еще! И обязательно поедем на экскурсию с Николаем Ивановичем! Общение с таким позитивным, эрудированным человеком, обладающим чувством юмора, продлевает жизнь, заставляет нас смотреть на жизнь более радостным взором! Будьте здоровы и счастливы, процветайте и развивайтесь, расширяйтесь, открывайте новые туры и пусть будет больше у вас таких гидов, как Николай Иванович. И пусть народ валит к вам на отдых и уезжает от вас радостный, отдохнувший и довольный. Благодарных вам клиентов. Благодарим!
Спасибо коллективу обслуживающего персонала отеля «Трускавец 365». Все на достаточно высоком уровне. Девушки очень приветливы и терпеливы. Особую благодарность хочется выразить экскурсоводам Светлане и Игорю. Это профессионалы своего дела!
"Трускавец - 365" - СУПЕР!!! Отдых - на высоте! Занимательно, познавательно, интересно. Огромное спасибо персоналу отеля - за уютные и чистые номера, за вкусное и разнообразное питание! Маричке - профессионалу актерского мастерства - за классно проведенный досуг!Экскурсоводам: Ярославу, Юрию, Николаю - мастерам своей работы - за содержательные и незабываемые экскурсии! Водителю Петру - за своевременную доставку! Вы - МОЛОДЦЫ!!! Желаем "Трускавцу - 365" процветания и огромного количества благодарных туристов! ВСЕМ РЕКОМЕНДУЮ!!!
Хочу поблагодарить всех .Зил участвовал в нашем ОТДЫХЕ! Прекрасный отель.новый ремонт со вкусом.вежливый и ненавязчивый персонал.отличная еда 'шведский стол' .интересная программа на выбор. ну и за небольшие деньги.. Рекомендую.
Дуже вдячні за шикарний відпочинок! Шкода так швидко Вас залишати. Бажаємо Готелю багато постійних клієнтів та подальшого процвітання. До нових зустрічей!
Щиро дякую за відпочинок, за цікаві екскурсії, смачну їжу, доброзичливих та професійних гідів, веселі розважальні програми, за лікування водичкою. Сподобалось все! Дякую!
Все було супер! Натхнення всі вашій команді і процвітання мережі готелів. Обов’язково приїдемо знову і порадимо знайомим!
Щиро дякую за гарний відпочинок всім співробітникам готелю! Особлива подяка екскурсоводам Миколі, Андрію, Євгену та Костянтину за цікаві та змістовні екскурсії! Бажаю успіхів, творчого натхнення і багато вдячних туристів. Хотілося б бачити мережу готелів «365» на Закарпатті та в Одесі.
Чудовий готель, щороку покращує свої послуги та рівень сервісу. Привітний і професійний персонал. В номері багато дрібничок, що вказують на турботу про відпочиваючих. Дякую!
Нам дуже сподобався активний відпочинок в «Трускавець 365». Різноманітні цікаві екскурсії, ввечері – розважальна програма. Час промайнув непомітно. Щиро дякуємо! Обов’язково приїдемо ще!
Все сподобалось. Екскурсії цікаві, змістовні. Дуже сподобалась екскурсія «Львів унікальний» (екскурсовод Сергій), рекомендуватиму своїм знайомим. Харчування смачне, достатнє, різноманітне, дякую персоналу ресторану. Я отримала професійну консультацію лікаря-терапевта з приводу прийому мінеральної води, дякую лікарю Пурій Н. А.. Смачна киснева пінка. Усе клас!
Щиро вдячні всім працівникам готелю «Трускавець 365» за найкращий відпочинок! Враження та почуття неперевершені, все було чудово, організовано. Велика подяка поварам, найкращим екскурсоводам Миколі та Ігорю, найкращому водію Юрі, який ознайомлював у подорожі до Польщі не тільки з правилами дорожнього руху в Україні, але і у Польщі не тільки з правилами дорожнього руху в Україні, але і у Польщі. У захваті від відеороликів і фотографій реклами на сайті, подивившись які хочеться сюди негайно приїхати відпочити. Вдячні Євгенію. Вдячні найкращому косметологу Лілі, яка професійно відновила обличчя. Вдячні найкращому масажисту Надії та нашим досвідченим лікарям Наталії Андріївні та лікарю Ігорю Євгеновичу. Вдячні адміністраторам на рецепшині, а насамперед найбільша подяка тій людині, яка створила такий чудовий закуточок для відпочинку , перетворивши отель «Трускавець» на справжній рай, де дійсно відпочиваєш не тільки фізично, але й духовно. Бажаю успіхів і процвітання! Щиро-щиро вдячні усім! Ми від’їжджаємо, щоб повертатись знову і знову. Гарний відпочинок дійсно вдихає сили, оздоровлює тіло і душу, живемо спогадами про «Трускавець365» і скоро приїдемо ще і ще!

Страницы

Добавить отзыв